







Dimensiuni 78×49×55 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 259 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Țesătură de catifea: Negru Metal: Auriu Dimensiuni Lățime: 49 cm Adâncime: 55 cm Înălțime: 78 cm Înălțimea șezutului: 48 cm Lățimea șezutului: 45 cm Adâncimea șezutului: 41 cm Sarcină maximă: 110 kg Greutate: 4,55 kg Specificații Scaun design capitonat Husă din catifea moale cu cusături decorative Cadru metalic stabil Livrat demontat INCA Colecția INCA îmbină designul elegant, confortul și utilizarea universală în interiorul modern. Formele rotunjite caracteristice, cusăturile fine și construcția ușoară creează un ansamblu armonios care completează cu ușurință diningul, biroul și spațiul de living. Mobilierul din această colecție este proiectat cu accent pe confortul zilnic, combinabilitatea simplă și aspectul atemporal, ceea ce îl face să se integreze natural în diferite stiluri de locuire. Colecția INCA reprezintă alegerea ideală pentru cei care caută o combinație de practică și detaliu elegant pentru utilizarea de zi cu zi.
| Lăţime: | 49 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 55 cm |
| Înălţime: | 78 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Negru |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Aspect | Clasic |
| Model | Monocrom |
| Rotativ | Nu |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Inaltime | 78 cm |
| Adancime | 55 cm |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Latime | 49 cm |
| Tapiterie | Tesatura din catifea, Tapitat |
| Capacitate de incarcare | 110 kg |
| Inaltimea scaunului | 48 cm |
| Forma spatarului | Complet |
| Adancime scaun | 41 cm |
| Latimea sezutului | 45 cm |
| Greutate | 4,55 kg |

78×49×41 cm, în stil modern, din stofă

86×47×42 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
86×47×42 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
56×56 cm, în stil modern, din stofă
În stoc
83×56×60 cm, în stil scandinav, cu cotiere
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

82×64×59 cm, în stil modern, cu cotiere

În stil modern, cu picioare din metal
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu cotiere, din stofă
În stocLivrare gratuită
Rotativ, în stil modern, din stofă
Livrare în peste 1 zi
93×48×56 cm, în stil scandinav, din stofă

82×48×55 cm, din piele ecologică, din plastic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
80×46×55 cm, din plastic, cu picioare de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

74×49×49 cm, cu cotiere, din plastic

86×45×40 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
- 2 bucăți, din stofă, stivuibil
În stocLivrare gratuită
82×48×55 cm, din piele ecologică, din piele

În stil modern, - 2 bucăți, stivuibil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern, din stofă

86×45×39 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
86×50×62 cm, în stil scandinav, din stofă

76×46×42 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
86×45×39 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

În stil modern, din piele, cu picioare din metal
În stocLivrare gratuită
80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 7 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, - 2 bucăți, din stofă
În stocLivrare gratuită
86×50×62 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 5 e-shop-uri

83×40 cm, din plastic, cu picioare de plastic

Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
90×43×51 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
93×300×60 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Decorativă, rotundă, fabricată din bumbac
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc