










Dimensiuni 140×201-300 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 60 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material 100% poliester (microfibră) Culoare Verde închis Dimensiune +/- 3% Lățime: 140 cm Înălțime: 250 cm Diametrul interior al inelului metalic: 3,5 cm Detalii Draperie parțial opacă Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C Nu albiți Nu curățați chimic Nu uscați în uscător Calcare până la 110 °C
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 201-300 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tip prindere | Vitraj, Bara de perdea |
| Margine inferioară | Dreaptă |
| Culoare | Verde |
| Tip | Francez |
| Agatat | Rejansa |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 °C |
| Material | Poliester |
| Dimensiune | 140 x 250 cm |
| Sistem de agatare | Rejansa, Inele metalice |
| Locatie | Pentru interior |
| Model | Monocrom |
| La metru | In numerar |
| Lungime | 201 - 300 cm |
| Latime | 101 - 200 cm |
| Transmiterea luminii | Partial opacizant |
| Diametrul inelului metalic | 3,5 cm |

140×201-300 cm, în stil modern, tip vitraj
În stoc
140×201-300 cm, în stil modern, tip vitraj
În stoc
140×201-300 cm, în stil modern, cu margini drepte
În stoc


În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc


În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc
În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc

În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc

În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc


În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc

În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc

În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc

În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc
În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc

În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc
În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc
În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc
În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc

130×5 cm, voal, pentru balcon
În stoc

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×150 cm, tip cutie, din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
