Pilota de vara racoritoare CELIA, albastru inchis Dimensiune: 140 x 200 cm
Dimensiuni 140×200 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 51 RON
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 51 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Material Husă: 100% poliester – microfibra Umplutură: 100% poliester - microfibra cu efect de puf (imitație puf) Greutatea părții superioare: 90 g/m2 Greutatea umpluturii: 90 g/m2 Culoare Albastru închis Dimensiuni 140 x 200 cm 200 x 220 cm Detalii Pătură ușoară de vară cu efect de răcorire Material superior fin și moale al păturii Datorită portabilității, poate fi utilizată în călătorii Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C (conform etichetei producătorului) Inspirați-vă în continuare Pilote Pilota si perna Dormitor Pilote si perne Perne interioare Pilote si perne pentru patuturi
Dimensiuni
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
Specificații
| Sezon | Vară |
|---|---|
| Set pătură cu pernă | Da |
| Material exterior | Poliester |
| Material umplutură | Pene |
| Hipoalergenice | Da |
| Culoare | Albastru |
| Dimensiune | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni pilota | 140 x 200 cm, 200 x 220 cm |
| Material umplutura | 100% poliester |
| Gramaj | 180 g/m2 |
| Anti alergic | Da |
| Recomandat pentru | Pat de o persoana standard, Pat dublu standard |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 °C |
| Capacitate de izolatie | Racoare |
| Anotimpuri | Vara |
| Pentru alergici | Pentru alergici |
Recomandăm

Pilota de vara racoritoare ELARIA, roz Dimensiune: 200 x 220 cm
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stocCele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prosop de baie pentru copii cu gluga MILO 75x75 cm, bej
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, stejar
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Draperie turcoaz OXFORD 140x250 cm Agatat: Inele metalice
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, nuc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pilota 4 anotimpuri 140x200 cm din fibra goala, albastra
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Noptiera Ilona stejar
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Perdea de gradina GARDIO impermeabila 150x220 cm, maro deschis
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, roz Dimensiune: 200 x 220 cm
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, verde Dimensiune: 140 x 200 cm
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pat de o persoana Laura 90x200 cm, stejar Saltele: Fara saltea, Somiera pat: Fara somiera
90×200 cm, în stil modern, decor fag
În stoc
Pat Emily 160x200 cm, stejar Saltele: Fara saltea, Somiera pat: Cu lamele drepte
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, turcoaz Dimensiune: 200 x 220 cm
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, verde Dimensiune: 200 x 220 cm
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra GREY LINE gri Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Clasic, cu fermoar
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, alba
17×150 cm, tip cutie, din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc











