

Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileUn set ideal pentru dormitorul dvs.! O cuvertură subțire, însoțită de un cearșaf și fețe de pernă, este soluția rapidă de a îmbrăca dormitorul dvs. într-o haină nouă!
| Alte tipuri | Set cuvertură, cearșaf și fețe de pernă |
|---|---|
| Compoziție și tip de material | Bumbac |
| Proprietățile cuverturii pentru pat | Ușor |
| Număr de perne | 2 |
| Caracteristici cearceaf | Fără elastic |
| Set | Cearceaf inclus/față de pernă inclusă |
| Dimensiunea cearceafului de pat | 220x240 |
| Dimensiune | 200x230 |
| Lățime | 200 cm |
| Lungime | 230 cm |
| Dimensiuni pernă | 50x70 |
| Sistem de închidere față de pernă | Prin pliere |
| Model | Ornamental |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 250 g/m² |
| Îngrijire | Spălare la 30°c |
| Compoziție țesătură | 100% bumbac |
| Culoare | Roz/albastru/maro |
| Producător | Mijolnir |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Are o textură plăcută, este plăcut de utilizat.
Nu am primit ceea ce am comandat. Un produs similar, dar cu o culoare mult mai intensă și un model diferit. Dimensiunea este mai mică decât cea comandată. Calitatea este slabă. Nu voi mai comanda niciodată de aici și le voi spune tuturor să nu comande de pe acest site!!!!! Returnarea produsului este un proces anevoios, durează săptămâni și nu rambursează costurile de expediere.
Mă așteptam la o pătură subțire pentru pat în culori delicate, iar după livrare am constatat că este doar un cearceaf de pat în culori foarte vii. Toate culorile, cu excepția rozului, au fost în regulă, rozul era mai degrabă un somon strident. Am returnat produsul.
Mi-a fost trimis un alt produs, dar foarte asemănător. Mi-ați trimis o husă de pilotă într-o culoare similară. Dacă și pledul este de aceeași culoare și material, nu voi dori să schimb produsul, ci să primesc returnarea banilor.
Cearșaf de proastă calitate pentru pat dublu. Când îl întinzi, zgârie și alunecă mereu, nu este fixat cu nimic și este mic.

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal


Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
132×240 cm



Boluri și cutii

Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată