
Spot aplicat directionabil de tavan/plafon NIKEA 1 ES111 alb
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Creați cu ușurință propria atmosferă cu o singură lampă. Cu lampa LED SceneSwitch aveți la dispoziție trei moduri de iluminare: lumină funcțională la 2700 K. lumină albă naturală la 2500 K. strălucire caldă aurie la 2200 K. Folosiți pur și simplu întrerupătorul existent pentru a comuta între culori. Spre deosebire de becurile LED standard, aceste lămpi Philips oferă mai multe opțiuni de reglare fără a fi nevoie de un dimmer. Îndeplinește cerințele EyeComfort - protejează și nu obosește ochii.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Orientabile | Da |
| Material | Metal |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Stil | Altele |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 8,6 W |
| Temperatură de culoare | 2200 K/2500 K/2700 K |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4,3 W |
| Număr de becuri | 2 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 4,3 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 37 W |
| Flux luminos total | 860 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Series | BYRE Philips |
| Producător | Philips |

Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuităAplicat, în stil modern, din plastic
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocAplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V, atipic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Încastrat, de 230V
În stoc
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocAplicat, în stil modern, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită