



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp fluorescent potrivit pentru montarea sub dulapul de bucătărie.Corp de iluminat echipat cu comutator propriu.Fluorescenta de tip T8 este inclusă în pachet.Emite o lumină alb caldă.
| Tipul lămpilor | Clasice |
|---|---|
| Culoarea luminii | Caldă |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 36 W |
| Tensiune | 230 V |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 36 W |
| Loc | Bucătărie |
| Metodă de conectare | Conexiune directă |
| Puterea de intrare a sursei | 36 W |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului |
| Tip de bec | T8 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | G13 |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Becuri incluse | DA (tub fluorescent) |
| Număr de becuri | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 3350 lm |
| Tip | Corp de iluminat pentru mobilier de bucătărie |
| Stil | Clasic |
| Series | BRAND LIGHT Rabalux, DUDDU Rabalux |
| Producător | Rabalux |

Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED, - lumină neutră
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
- lampă clasică, - lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED, - lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită