

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Firma Philips ofera garantie de 5 ani pentru modulul LED si infrastructura.Lumina LED de inalta calitate.Durata lunga de viata pana la 20 ani.
| Tipul lămpilor | LED |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Stil | Altele |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 11 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 65 W |
| Metodă de conectare | Conexiune directă |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 11 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 790 lm |
| Tip | Corp de iluminat pentru mobilier de bucătărie |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 11 W |
| Loc | Bucătărie |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Series | LINEA LAMINE Philips |
| Producător | Philips |

Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
- lampă clasică, - lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită