




Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
IP54Din aluminiu și policarbonat opal.Acest corp de iluminat modern de perete este ideal pentru a ilumina terasa, grădina și spațiile exterioare.
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Stil | Altele |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 7 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 35 W |
| Loc | Grădină și alei |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Număr de becuri | 1 |
| Tip | Număr de casă/Aplică de exterior |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 7 W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 7 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 350 lm |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Series | NUM Faro Barcelona |
| Producător | FARO Barcelona |

Cu iluminare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stoc
De perete, cu iluminare
În stocLivrare gratuită

Cu iluminare
În stoc
Cu iluminare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Din plastic
În stocLivrare gratuită

Cu iluminare
În stoc
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Din plastic
În stocLivrare gratuită
Din plastic, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită