

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 99.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Cu iluminare | Da |
|---|---|
| Stil | Clasic |
| Loc | Grădină și alei |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 11 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 850 lm |
| Tip | Aplică de exterior/Număr de casă |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 75 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 11 W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 11 W |
| Series | OROPOS Eglo, HOUSE NUMBER Eglo |
| Producător | Eglo |

Cu iluminare
În stoc
Din plastic, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită

Cu iluminare
În stocLivrare gratuită

Cu iluminare
În stoc

Cu iluminare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stoc
Cu iluminare
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu iluminare
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Din plastic
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită