



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 281.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Formă | Pătrat |
|---|---|
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 16,5 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 1700 lm |
| Tip | Plafonieră de exterior |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Tensiune | 230 V |
| Stil | Altele |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 16,5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 85 W |
| Loc | Grădină și alei/Foisor/Baie |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 16,5 W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Series | IPHIAS Eglo |
| Producător | Eglo |


Din lemn, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, cu lumină caldă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită


Din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Din metal, lăţime, înălţime
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Cu lumină caldă
În stoc
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stoc
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită