
Eglo - Plafonieră LED dimabilă LED/43W/230V albă + telecomandă
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 764,9 RON
- 18.09.2024 - 764,9 RON
- 24.07.2024 - 849,9 RON
- 22.02.2024 - 952 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 764.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Material | Metal, Plastic |
|---|---|
| Lățime | Lăţime |
| Smart | Da |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Stil | Altele |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED/Control la distanță/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 43 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 43 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 330 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Flux luminos total | 4900 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 43 W |
| Formă | Dreptunghiular |
| Series | ESCONDIDA Eglo |
| Producător | Eglo |
Produse similare


Eglo 901435-LED Plafonieră încastrată FUEVA-Z LED/5W/230V 12cm IP44 crom
Din metal, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Orion - Plafonieră/Lampă suspendată LED 2 în 1 PALKKI LED/38W/230V 3000/4000/5000K albă
Din plastic
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Eglo 901248 LORETELLO LED/12W/230V alb + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED VITAL LED/12W/230V 4000K crom mat
Din metal
În stoc
Brilagi - lustră LED reglabilă pe cablu FALCON SLIM LED/50W/230V 50x50 cm albă + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Ledvance ORBIS SPARKLE LED/35W/230V 2700-6500K
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED IDUN LED/15,5W/230V Eglo 75634
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED, 80 W, 230 V, 3000/4000/6500 K, Ø 80 cm, alb
Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Eglo 99138 - Plafonieră LED încastrată FUEVA 5 LED/11W/230V
În stoc
Panou LED încastrat Aigostar LED/40W/230V 6500K 60x60cm alb
În stoc
Plafonieră LED dimabilă RUNA LED/18W/230V Briloner 3701-014 + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED design slim BULLY D-28cm alama antique
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 97277 - Plafonieră LED dimabilă FUEVA 1 LED/25W/230V
În stocLivrare gratuită
Osram - Plafonieră ORBIS SPIRAL LED, 26W, 230V, 45x45 cm, alb
În stocLivrare gratuită
Globo WILTON 67381-16 - Plafonieră LED 16W/230V 3000/4000/6000K
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED 12W, 230V, diam. 32 cm, gri/argintiu
În stocLivrare gratuită
Orion - Plafonieră LED dimabilă DISC, 30W/230V, 2700/3000/4000K, Ø 40 cm, alb
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED DORO LED/12W/230V 30x30 cm Globo 416080WWD1
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 98323 - Plafonier LED LANCIANO 24W/230V dimabil cu telecomandă
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Eglo 901402 - Corp de iluminat încastrat FUEVA LED/18,5W/230V 21,6x21,6 cm alb
În stoc
Plafonieră LED dimabilă LED/75W/230V 3000-6500K + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Osram - Plafonieră LED ORBIS, 24W/230V, 2700/4000/6500K, Ø 41 cm, crom
Din metal
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu Orion HL 6-1716/120 TARA LED/44W/230V auriu
În stocLivrare gratuită
Eglo 99108 - Plafonieră LED RUIDERA LED/22W/230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Ideal Lux FLY LED/26W/230V 2700K d. 45 cm CRI90 IP40 negru
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Orion DL 7-657/28 BULLY LED/28W/230V d. 28 cm auriu
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 900183 - Plafonieră LED FUEVA, 17 W, 230 V
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat exterior BENE LED, 18W/230V, 22x22 cm, alb, IP54
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă RUNA LED/22W/230V argintiu Briloner 3704-014 + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă BARD LED/39W/230V 4000K alb Fabas Luce 3394-62-102
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă LAYLA cu telecomandă LED/26W/230V
Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Eglo 98451 - Iluminare LED RGB dimabilă pentru baie, 15,6W/230V, IP44 + telecomandă
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Nedis WIFIVCL002CBK - Aspirator robot Wi-Fi Tuya cu mop, negru + DO
Robot
În stocLivrare gratuită
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră pentru baie CLARE 2xE27/24W/230V d. 30 cm alb IP54 Brilagi
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită