
Plafonieră LED VASCO, 24W/230V - Prezent 45130
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 377,9 RON
- 17.11.2025 - 377,9 RON
- 07.11.2025 - 204,9 RON
- 12.11.2024 - 338,9 RON
- 24.07.2024 - 377,9 RON
- 15.01.2024 - 378 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Prezent pe care îl avem în stoc la prețul de 195.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Altele |
|---|---|
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Metodă de montare | Aplicat |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 120 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 1750 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Series | VASCO Prezent |
| Producător | Prezent |
Produse similare


Osram - Plafonieră LED dimabilă ORBIS LED/17W/230V 2700-6500 + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED KAHIKO LED/15W/230V alb Briloner
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED KERN LED/24W/230V d. 39 cm
În stocLivrare gratuită
Azzardo AZ5039 - Plafonieră LED dimabilă MARCO LED/80W/230V auriu + + telecomandă
Cu lumină rece
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Solight WO768-G - Plafonieră LED dimabilă TREVISO LED/48W/230V cu DO
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Top Light SATELLITE LED/48W/230V 3000-6500K alb/maro + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Ondaluce - Plafonieră LED cu reglare a intensității DOWEL LED/46W/230V 55x55 cm, finisaj argintiu
În stocLivrare gratuită
Briloner 3761019 - Plafonieră LED dimabilă LED/45W/230V 2700-6500K+telecomandă crom mat
Din metal, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat dimabil PILANA LED/48W/230V, stejar/alb, 42x42 cm + telecomandă
Din metal
În stocLivrare gratuită
Steinel 052539 - LED Plafonieră cu senzor LED/9,5W/230V
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED tavan fals 120xLED SMD/24W/230V
Din metal, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Globo 416080AD2 DORO LED/24W/230V 3000K 45x45 cm
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Osram - Plafonieră LED ORBIS DUBLIN, 24W/230V, Ø 39 cm, argintie
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED design modern Tibey alama 35x35cm
Din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 902193-LED RGBW Lampă de tavan dimabilă FRANIA-Z LED/12W/230V Ø31 cm
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Azzardo AZ5036 - Plafonieră LED dimabilă MARCO LED/60W/230V auriu + + telecomandă
Cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED pentru baie POOL, 36 W, 230 V, Ø 40 cm, IP54, bronz
Din metal
În stocLivrare gratuită
Ondaluce - Plafonieră LED dimabilă DOWEL LED/60W/230V 75x75 cm argintie
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu LED/36W/230V 3000/4000/6400K auriu
În stocLivrare gratuită
Rabalux 71251 - Plafonieră LED RAFFA, 30 W, 230 V, 3000 K
Cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Zuma Line MS748500R-3-GD BOVE 49W/230V 3000/4000/5500K auriu
În stocLivrare gratuită
Zuma Line WM-BP1108-S-G - Plafonieră LED CAMI, 36W/230V, Ø 40 cm, aurie
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED reglabilă LAYLA cu telecomandă, 66W/230V
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Prezent 71330-LED Lampă plafon LED dimabilă WOODEN 33W 230V 3000-6500K+DO
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Zuma Line MS748400S-3-GD BOVE 50W/230V 3000/4000/5500K auriu
În stocLivrare gratuită
Lustră LED aplicată Rabalux 71367 MALWEN LED/36W/230V 4000K
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED DORO LED/24W/230V Globo 416080WD2
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED ENGON LED/45W/230V 4000K argintiu 48 cm Rabalux 71131
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Orion - Plafonieră LED KANT, 66 W, 230 V, 2700/3000/4000 K, Ø 80 cm, bej
Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor WILTON LED/12W/230V 4000K
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Orion DL 7-699/45 LED MANTA 38W 230V 2700-4000K pr. 45 cm iluminat ambiental
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
SET 6x Bec LED Philips E14/5,5W/230V 2700K
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
Cu proiecție
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Solight IR04 - Încălzitor cu infraroșu suspendat, 2000 W / 230 V, IP24
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cuier de perete cu LED Eglo 99596 CIVITATE LED/18W/230V
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Set de unelte Gola Fieldmann 138 buc.
În stocLivrare gratuită
Lampă LED RGB dimabilă cu ceas deșteptător și încărcare Qi Immax 08986L 30W/230V auriu
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită