

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Potrivit pentru camere cu o suprafață de peste 25 m². Telecomanda inclusă în pachet. 6 viteze ajustabile 50-68-87-103-123-143 rpm. Flux maxim de aer 201 m³/min /7096 CFM. Funcție de inversare vară/iarnă. Posibilitate de instalare pe tavan înclinat, max. 15°. Paletele ventilatorului sunt fabricate din placaj de mahon cu finisaj alb.Nivel de zgomot: 16-22 dB. GARANȚIE: Pentru toate ventilatoarele fixe Lucci air, FANAWAY și BAYSIDE, producătorul oferă o garanție de 5 ani pentru înlocuirea motorului.
| Stil | Clasic |
|---|---|
| Formă | Rotund |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Nivel de zgomot | 22 |
| Decorul lemnului | Mahon |
| Tip | Ventilator de tavan cu iluminare |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Control la distanță |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 20 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 90 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1300 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Series | AIRFUSION NORDIC Lucci air |
| Producător | Lucci air |

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită



Diametru
În stocLivrare gratuită
Diametru
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Diametru
În stocLivrare gratuită

Diametru
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Diametru
În stocLivrare gratuită







Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Diametru
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Diametru
În stocLivrare gratuită





Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită