Aplică LED cu raft pentru copii CLOUD LED/5W/230V alb/roz
Oferte recomandate
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
| Tip | De perete |
|---|---|
| Decorul lemnului | Fag |
| Stil | Pentru copii |
| Loc | Camera copiilor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 250 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Tip de fișă de curent | C |
| Metodă de conectare | Conexiune directă |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 5 W |