
Aplică LED solară cu senzor LED/6W/3,7V IP65 4000K negru
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplicație de perete solară LED cu senzor de mișcare și crepuscul. Setare crepusculară 30-200 lx. Durata de iluminare 30 s. Raza de acțiune a senzorului 8 m. lungimea cablului de conectare este de 2500 mm. Tip acumulator: AA; Ni-Mh. Capacitate: 600 mAh.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Solare | Da |
| Culoare | Albastru |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Capacitate | 600 mAh |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Funcție | Senzor crepuscular/Tehnologie LED/Tehnologie solară |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 150 lm |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 2 W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Loc | Grădină și alei |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Tensiune | 1,2 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Series | SOLAR Eglo, SOLAR AND REFLECTOR |
| Producător | Eglo |

De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din plastic, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stoc
- montare sol, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Suspendat, cu senzor mișcare, din plastic
În stoc
De perete, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
În stoc
De 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol, din plastic
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Suspendat, de 230V, din ratan
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din plastic
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită