




Dimensiuni 21×120×200 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Dimensiuni Dimensiunea saltelei: 120 x 200 cm Înălțimea: 21 cm Lățimea: 120 cm Lungimea: 200 cm Densitatea arcurilor: 262 buc / m2 Duritatea saltelei: Medie H3, mai dură H4, două durități Specificații Miez cu arcuri împachetate cu 7 zone cu duritate variată în diferite zone ale corpului – mai moale în zona umerilor, mai dur în zona lombară Acoperire pe ambele părți cu spumă PUR profilată pentru efect de masaj delicat și senzație confortabilă la dormit Două durități – mai moale H3 și mai fermă H4, selectabile prin rotirea saltelei Ventilație excelentă și suport ergonomic al coloanei vertebrale în toate pozițiile Husă hipoalergenică cu fermoar – ușor de îndepărtat și lavabilă la 40 °C Material - Arcuri împachetate Arcuri plasate în pungi textile individuale Arcurile reacționează la compresie independent de celelalte și asigură suport perfect Minimizează presiunea asupra articulațiilor și se adaptează contururilor corpului Arcurile nu își pierd elasticitatea în timp – durată de viață mai lungă a saltelei Sunt aerisite, nu rețin căldura și umiditatea, reducând semnificativ prezența acarienilor Minimizează transferul mișcării – ideal pentru saltele de cuplu Material - Spumă PUR T25 Se înmoaie sub influența căldurii corpului și se adaptează formei corpului Materialul se distinge prin elasticitate, statornicie și durată lungă de viață Reduce prezența acarienilor și a mucegaiului datorită respirabilității sale Sugestii Completați salteaua cu un somieră de calitate pentru a asigura circulația corectă a aerului Un Protector de saltea îi va prelungi durata de viață Întoarceți salteaua în mod regulat – în primul an de cel puțin 4 ori, în anii următori cel puțin de 2 ori Salteaua aspirați-o periodic pentru a-i păstra caracteristicile și igiena Culoarea spumei și tricotarea husei pot varia – nu afectează funcționalitatea saltelei Toleranța de fabricație a saltelei este de ± 2 cm în înălțime, lățime și lungime Salteaua este livrată în stare de ambalare în vid – despachetați ideal în 24 de ore de la primire Nu folosiți imediat – poate dura până la 48 de ore pentru ca salteaua să revină la starea inițială Inspirați-vă în continuare Saltele Dormitor Pilota si perna Accesorii pentru dormitor Saltele pliante Corpuri de iluminat pentru dormitor
| Lăţime: | 120 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
| Înălţime: | 21 cm |
| Tip | Din spumă |
|---|---|
| Umplutură | Spumă PUR |
| Cu husă detașabilă | Da |
| Nivel fermitate | Medie-tare, Ridicată, Medie-moale |
| Înălțime | Medie( 11-20 cm) |
| Zone de confort | Cu 7 zone de confort |
| Protectie saltea | FARA protectie saltea |
| Dimensiuni saltea | 120 x 200 cm |
| Inaltimea saltelei | 21 cm |
| Recomandat pentru | Saltele pentru spate cu probleme, Saltele pentru dtudenti, Saltele pentru adulti |
| Greutatea dvs. | Peste 120 kg, 91 - 120 kg |
| Doua fete | Da |
| Capacitate de incarcare saltea | 130 kg de persoana |
| Lungime | 200 cm |
| Latime | 120 cm |
| Marime | Pentru un pat de o persoana |
| Tipuri de arcuri | Arcuri impachetate |
| Tip de spuma | PUR spuma |
| Duritatea saltelei | Medie H3, Doua niveluri de fermitate, Ferm H4 – H5 |
| Zone ortopedice | 7 zone |
| Greutate | 21 kg, 21,6 kg |

21×160×200 cm, ortopedică, cu arcuri pocket

25×140×200 cm, cu arcuri pocket, cu 7 zone de confort

20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
25×90×200 cm, cu arcuri pocket, cu 7 zone de confort

25×160×200 cm, cu arcuri pocket, cu 7 zone de confort

25×160×200 cm, cu arcuri pocket, cu 7 zone de confort

25×120×200 cm, cu arcuri pocket, cu 7 zone de confort

25×80×200 cm, cu arcuri pocket, cu 7 zone de confort

25×140×200 cm, cu arcuri pocket, cu 7 zone de confort

25×90×190 cm, cu arcuri pocket, cu 7 zone de confort

Cu 3 zone de confort

10×180×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
25×80×200 cm, cu arcuri pocket, cu 7 zone de confort

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc