
Plafonieră LED RGBW dimabilă SMART+ ORBIS LED/32W/230V Wi-Fi Ledvance
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Funcție de reglare a luminozității și a temperaturii de culoare. Culoarea luminii este ajustabilă de la 3.000 la 6.500 K. Control la distanță sau automatizare ușoară – produsul trebuie doar conectat direct la ruterul Wi-Fi, fără să fie nevoie de nicio unitate centrală externă. Produsul poate fi controlat cu aplicația LEDVANCE SMART+ WiFi, care poate fi descărcată gratuit pe telefon sau tabletă. Aplicația este compatibilă cu iOS 9.0 sau Android 4.4 și versiunile mai noi. Produsul mai poate fi controlat vocal cu Amazon Alexa sau Google Assistant. Codul QR pentru descărcarea aplicației se găsește în galerie.
| Smart | Da |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Wi-Fi/Tehnologie LED/Control prin telefon |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 22 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 22 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 125 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Flux luminos total | 1800 lm |
| Unghiul fasciculului luminos | 110 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 22 W |
| Stil | Altele |
| Series | DOWNLIGHT Ledvance, GIFTFREE CEILING Ledvance, SMART+ Ledvance |
| Producător | Ledvance |

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din plastic, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită

Din sticlă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită