
Plafonieră LED dimabilă SMART+ FRAMELESS LED/24,5W/230V Wi-Fi Ledvance
Din plastic, diametru, smart
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Posibilitatea de a ajusta luminozitatea. Alegere din până la 16 milioane de culori - funcția RGB + RGBW.RGBW este o altă funcție care permite setarea culorii albe. Control ușor prin telecomandă sau automatizare - lumina se conectează direct la routerul Wi-Fi, fără a fi necesar un hub extern. Controlabil prin aplicația LEDVANCE SMART+ WiFi App, pe care o puteți descărca gratuit pe smartphone-ul sau tableta dumneavoastră. Suport pentru control vocal - prin funcțiile Amazon Alexa sau Google Home. Cod QR pentru descărcarea aplicației se găsește în galerie. Materialele informative în rezoluție completă le găsiți aici.
| Smart | Da |
|---|---|
| Stil | Altele |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telefonul mobil/Tehnologie LED/RGB |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 28 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 28 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 135 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 2000 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 110 ° |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 28 W |
| Series | PLANON Osram |
| Producător | Ledvance |

Din plastic, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Din sticlă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, smart
În stocLivrare gratuită


Din sticlă
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din lemn, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din lemn, înălţime, diametru
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită