
Aplica de perete exterior, IP54 OMEGA AP SQUARE BIANCO 4000K
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Proiector cu leduri de calitate și foarte rezistente.Proiectorul este prevăzut cu senzor infraroșu. Rază de detecție de 180°. Distanța de detectare a senzorului este de până la 12 m. Sensibilitate la lumină ambientală: 2-2.000 lx. Durata iluminării: între 8 secunde și 35 de minute. Mulțumită gradului înalt de protecție IP44, produsul este excelent pentru exterior.Produsul poate fi instalat pe perete sau pe tavan.Proiectorul poate fi rotit pe verticală până la 180°. Fabricat din aluminiu de înaltă calitate. Potrivit pentru iluminarea clădirilor, tunelurilor, căilor, grădinilor sau curților.
| Cu senzor mișcare | Da |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Material | Metal |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 4200 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 43 W |
| Stil | Altele |
| Tip | Proiector LED |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED/Cu senzor |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Grad de rezistență mecanică | IK03 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 42,6 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 43 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 290 W |
| Series | REFLECTOR Steinel, XLED ONE Steinel |
| Producător | Steinel |

De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc

De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, suspendat, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită

De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De tavan, diametru
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită