
Lampă LED decorativă de masă Solight WO3106 LED/2xAA bambus
Electrică, din lemn, de 230V
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lanțul decorativ este potrivit pentru a face atmosfera din grădină/pergolă mai plăcută. 10 becuri LED cu lumină albă caldă. Culoarea difuzorului becului: multicoloră. Lungime totală: 8 m. Lungimea segmentului iluminat: 5 m. Pot fi interconectate până la 5 lanțuri.
| Material | Plastic |
|---|---|
| Sursă de alimentare | Electrică |
| Putere | 230V |
| Tip | De perete |
| Culoare | Negru |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Grad de rezistență mecanică | IK06 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 6 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 6 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 60 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 270 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 6 W |
| Series | CHAIN Aigostar |
| Producător | Aigostar B.V. |

Electrică, din lemn, de 230V
În stoc
Sursă de alimentare solară, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Electrică
Livrare în peste 2 zile
Sursă de alimentare solară, de perete, RGB
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stoc
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stoc
Din metal, sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stoc
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc