
Lanț LED de exterior STRING 10m 20xLED/0,5W/24/230V 3000K IP44
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lanț de exterior STRING cu 20 de becuri LED. Lungime: 10 m. Pot fi conectate până la 50 de lanțuri. Ușor de instalat. Grad de protecție: IP44. Tip de fișă de curent: C. Potrivit pentru iluminarea grădinilor, pergolelor, foișoarelor etc.
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | De perete |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,5 W |
| Număr de becuri | 20 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 10 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 5 W |
| Temperatură de culoare | 6000 K |
| Flux luminos total | 960 lm |
| Unghiul fasciculului luminos | 270 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 200 W |
| Tip de fișă de curent | C |
| Stil | Altele |
| Series | STRING V-Tac |
| Producător | V-Tac |

Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 24V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stoc
Din metal, sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Din plastic, electrică, de perete
În stoc
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stoc
Sursă de alimentare solară
În stoc
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Electrică, din lemn, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică
În stoc
Din plastic, electrică, de perete
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, din lemn, de 230V
În stoc
Electrică, de 24V, de perete
În stoc
Electrică, de perete, ECOlogică
În stoc
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stoc
Sursă de alimentare solară
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc