
Lampă LED stradală SOLIS LED/50W/230V 4000K IP65
De perete, freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplică de exterior cu un cap rotativ. Poate fi rotită la 360°. Este prevăzută cu leduri de înaltă calitate. Datorită gradului ridicat de protecție IP65, produsul este perfect potrivit pentru utilizarea în aer liber.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Material | Metal |
| Culoare | Alb |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 6 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 55 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 800 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 350 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 6 W |
| Stil | Altele |
| Series | OUTDOOR WALL LIGHT V-Tac |
| Producător | V-Tac |

De perete, freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
ECOlogic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, ECOlogic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
- montare sol, de 230V
În stoc
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită

Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stoc
De perete, freestanding, de 230V
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită

De perete, de 230V
În stoc
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită