




Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Philips pe care îl avem în stoc la prețul de 183.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Metodă de montare | Încastrat |
|---|---|
| Stil | Altele |
| Tip | Corp de iluminat încastrat |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 15 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 15 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 85 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 1200 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 35000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 15 W |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Series | PROJECTLINE Philips |
| Producător | Philips |

Din metal
În stoc



Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită



Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Din metal
În stocLivrare gratuită






Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stoc
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită


Smart, cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Din metal
În stocLivrare gratuită



Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită

De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc

De tavan
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc

Carusele
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc