



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplica LED pentru scări. Potrivit pentru iluminarea scărilor, coridoarelor și holurilor. Datorită tehnologiei LED economisiți până la 80% din consumul de energie comparativ cu becurile clasice. Cutia de montaj pentru instalare încastrată este inclusă în pachet.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 12V |
| Culoare | Alb |
| Stil | Altele |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Loc | Hol/Casa scării |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Rotund |
| Orificiu de montare | 60 mm |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,8 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 0,8 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 10 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 15 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 12 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Adâncimea de încastrare | 11 mm |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 0,8 W |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Series | ERINUS Kanlux |
| Producător | Kanlux |

De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Carusele, fabricate din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită

Suspendată
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc