

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED modernă. Potrivită pentru spații interioare (IP20). Control simplu prin intermediul telecomenzii (inclusă în pachet). Poate fi controlată și prin aplicația gratuită NEDES Smart. Aplicația este compatibilă cu sistemele Android și iOS. Corp de iluminat oferă posibilitatea de dimming continuu și schimbarea temperaturii de culoare. Temperatura cromatică: 3000K până la 6500K. Funcție de memorie și mod de lumină nocturnă. Schimbarea modurilor și printr-un întrerupător de perete obișnuit. Posibilitatea de a controla mai multe corpuri de iluminat cu o singură telecomandă. Surse LED integrate, economice.
| Smart | Da |
|---|---|
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Modalitate de suspendare | Aplicată |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 60 W |
| Puterea de intrare a sursei | 60 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 240 ° |
| Numărul ciclurilor de comutare | 25000 |
| Echivalent cu un bec convențional | 360 W |
| Flux luminos total | 5200 lm |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED/Control la distanță/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Tip | Lustră aplicată |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Formă | Rotund |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Tensiune | 230 V |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Număr de becuri | 1 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 60 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Stil | Altele |
| Series | CHANDELIER Nedes |
| Producător | NEDES |

Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, din cristal
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Diametru, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită