
Corp de iluminat LED de mare rezistență cu senzor PIR LED/20W/230V IP54
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat exterior practic.Sursă LED eficientă energetic.Partea superioară a corpului de iluminat este flexibilă și poate fi orientată conform cerințelor dumneavoastră.Datorită protecției IP65, corpul de iluminat este rezistent la apă și praf.Temperatura de culoare: 3000K.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoare | Alb |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 17 W |
| Stil | Altele |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 17 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 17 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 180 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 2580 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 350 ° |
| Series | OUTSIDE WALL V-Tac |
| Producător | V-Tac |

De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare
În stoc
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Suspendat, rotund
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Suspendat, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Freestanding, din metal, din lemn
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, diametru
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stoc
- plafonieră, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită