Recomandăm
Lustră neagră cu abajur din metal ø 34 cm Tovar – Opviq lights
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Aspect frumos și modern (55%)
- Calitate bună (36%)
- Lumina direcționată îngust (9%)
- Soclu nedetașabil (9%)
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 179,34 RON
- 19.04.2026 - 179,34 RON
- 05.03.2026 - 169,99 RON
- 05.03.2026 - 170 RON
- 20.02.2026 - 169,99 RON
- 16.02.2026 - 199,99 RON
- 14.02.2026 - 169,99 RON
- 12.02.2026 - 199,99 RON
- 16.01.2026 - 179,24 RON
- 27.12.2025 - 169,99 RON
- 08.12.2025 - 157,99 RON
- 05.12.2025 - 169,99 RON
- 01.11.2025 - 175,99 RON
- 31.10.2025 - 169,99 RON
- 28.10.2025 - 199,99 RON
- 25.10.2025 - 171,99 RON
- 23.10.2025 - 199,99 RON
- 26.06.2025 - 196 RON
- 20.06.2025 - 163 RON
- 10.06.2025 - 196 RON
- 06.06.2025 - 169 RON
- 27.05.2025 - 196 RON
- 23.05.2025 - 169 RON
- 25.04.2025 - 167 RON
- 24.04.2025 - 196 RON
- 15.04.2025 - 219 RON
- 10.04.2025 - 188 RON
- 25.03.2025 - 219 RON
- 20.03.2025 - 188 RON
- 10.03.2025 - 219 RON
- 05.03.2025 - 188 RON
- 26.02.2025 - 219 RON
- 22.02.2025 - 188 RON
- 15.02.2025 - 219 RON
- 13.02.2025 - 188 RON
- 08.02.2025 - 219 RON
- 17.01.2025 - 197,1 RON
- 10.01.2025 - 205,86 RON
- 08.01.2025 - 219 RON
- 20.12.2024 - 186 RON
- 19.12.2024 - 219 RON
- 18.12.2024 - 171 RON
- 10.12.2024 - 219 RON
- 06.12.2024 - 186 RON
- 03.12.2024 - 219 RON
- 30.11.2024 - 175 RON
- 28.11.2024 - 186 RON
- 26.11.2024 - 199 RON
- 22.11.2024 - 169 RON
- 20.11.2024 - 199 RON
- 19.11.2024 - 190 RON
- 14.11.2024 - 161 RON
- 12.11.2024 - 190 RON
- 08.11.2024 - 161 RON
- 30.10.2024 - 190 RON
- 29.10.2024 - 156 RON
- 29.10.2024 - 161 RON
- 29.10.2024 - 156 RON
- 28.10.2024 - 161 RON
- 28.10.2024 - 156 RON
- 27.10.2024 - 161 RON
- 27.10.2024 - 156 RON
- 27.10.2024 - 161 RON
- 21.10.2024 - 190 RON
- 16.10.2024 - 161 RON
- 08.10.2024 - 190 RON
- 04.10.2024 - 161 RON
- 01.10.2024 - 190 RON
- 27.09.2024 - 161 RON
- 17.09.2024 - 190 RON
- 13.09.2024 - 161 RON
- 30.08.2024 - 190 RON
- 25.08.2024 - 161 RON
- 20.08.2024 - 190 RON
- 16.08.2024 - 161 RON
- 01.08.2024 - 190 RON
- 28.07.2024 - 161 RON
- 19.07.2024 - 190 RON
- 12.07.2024 - 161 RON
- 26.06.2024 - 190 RON
- 20.06.2024 - 152 RON
- 30.04.2024 - 186 RON
- 26.04.2024 - 158 RON
- 18.04.2024 - 186 RON
- 17.04.2024 - 158 RON
- 16.04.2024 - 186 RON
- 11.04.2024 - 141 RON
- 01.04.2024 - 166 RON
- 29.03.2024 - 149 RON
- 22.03.2024 - 166 RON
- 14.03.2024 - 131 RON
- 10.03.2024 - 154 RON
- 08.03.2024 - 131 RON
- 02.03.2024 - 154 RON
- 01.03.2024 - 139 RON
- 27.02.2024 - 154 RON
- 22.02.2024 - 131 RON
- 16.02.2024 - 154 RON
- 14.02.2024 - 132 RON
- 30.01.2024 - 154 RON
- 26.01.2024 - 131 RON
- 23.01.2024 - 154 RON
- 19.01.2024 - 137 RON
- 15.01.2024 - 154 RON
Descrierea produsului
Brandul Opviq lights este de părere că locuința trebuie să reflecte personalitatea celui care o deține. Fiecare colț trebuie să fie unic, la fel ca personalitatea ta. Iar corpurile de iluminat știu cum să accentueze frumusețea naturală , scoțând în evidență designul plăcut al casei. Dacă încă te gândeai la un ultim detaliu care să întregească decorul în mod plăcut, tocmai l-ai găsit!
Specificații
| Material | Metal |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Formă | Rotundă |
| Instrucțiuni de instalare | Necesită instalare profesională |
| Produs în | TR |
| Putere energetică | 100 W |
| Număr becuri | 1 buc. |
| Tip dulie | E27 |
| Greutate | 1.024 kg |
| Lungime cablu | 90 cm |
| Diametru abajur | 34 cm |
| Înălțime | 123 cm |
| Caracteristici corp de iluminat | Lungime reglabilă |
| Bec inclus | Nu |
| Sursă de alimentare | Instalat permanent |
| Design | Industrial |
| Grad de protecție | IP20 |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă uscată |
| Material abajur | Metal |
| Material structură | Fier |
| Producător | Opviq lights |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Aspect frumos și modern (55%)
- Calitate bună (36%)
- Preț avantajos (27%)
- Lumina direcționată îngust (9%)
- Soclu nedetașabil (9%)
- Dimensiune mai mică decât așteptat (9%)
Recenzii ale utilizatorilor
Calitate excelentă, exact așa cum se vede în fotografie.
Foarte frumoasă lampă. Bine executată. În acest interval de prețuri merită atenție. Recomand.
Arată foarte frumos.
Am fost plăcut surprinsă, este mai frumos decât în poză, strălucește frumos și este interesant.
Lumina corespunde prețului și calității.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Galerie de perdea 120 - 210 cm extensibilă din metal Globa – douceur d'intérieur
Din metal

Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

































