Recomandăm
Covor rotund ø 100 cm - Vitaus
Dimensiuni ⌀ 100 cm
137,59 RON
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 137,59 RON
- 10.01.2026 - 137,59 RON
- 01.11.2025 - 146,19 RON
- 27.10.2025 - 156,32 RON
- 23.10.2025 - 137,59 RON
- 15.07.2025 - 169 RON
- 11.07.2025 - 145 RON
- 26.06.2025 - 169 RON
- 20.06.2025 - 140 RON
- 17.06.2025 - 169 RON
- 10.06.2025 - 144 RON
- 06.06.2025 - 145 RON
- 01.06.2025 - 169 RON
- 27.05.2025 - 150,45 RON
- 23.05.2025 - 150 RON
- 20.05.2025 - 150,45 RON
- 17.05.2025 - 150 RON
- 13.05.2025 - 159,29 RON
- 09.05.2025 - 161,1 RON
- 30.04.2025 - 177 RON
- 25.04.2025 - 150 RON
- 15.04.2025 - 177 RON
- 10.04.2025 - 152 RON
- 07.04.2025 - 177 RON
- 04.04.2025 - 175 RON
- 25.03.2025 - 171 RON
- 20.03.2025 - 147 RON
- 12.03.2025 - 171 RON
- 04.02.2025 - 147 RON
- 03.02.2025 - 171 RON
- 17.01.2025 - 147,06 RON
- 20.12.2024 - 145 RON
- 10.12.2024 - 171 RON
- 06.12.2024 - 145 RON
- 05.12.2024 - 171 RON
- 04.12.2024 - 128 RON
- 03.12.2024 - 171 RON
- 06.11.2024 - 154,4 RON
- 01.11.2024 - 139 RON
- 30.10.2024 - 171 RON
- 29.10.2024 - 140 RON
- 28.10.2024 - 145 RON
- 28.10.2024 - 140 RON
- 28.10.2024 - 145 RON
- 28.10.2024 - 140 RON
- 27.10.2024 - 145 RON
- 27.10.2024 - 140 RON
- 22.10.2024 - 171 RON
- 16.10.2024 - 145 RON
- 08.10.2024 - 171 RON
- 04.10.2024 - 145 RON
- 01.10.2024 - 171 RON
- 17.09.2024 - 146 RON
- 13.09.2024 - 145 RON
- 04.09.2024 - 171 RON
- 03.09.2024 - 146 RON
- 20.06.2024 - 145 RON
- 08.03.2024 - 119 RON
- 22.02.2024 - 139 RON
Descrierea produsului
Covor rotund ø 100 cm - Vitaus
Dimensiuni
| Diametru: | 100 cm |
|---|
Specificații
| Formă | Rotundă |
|---|---|
| Tip | La bucată |
| Amplasare | De interior |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Tip covor | Mochetă |
| Motiv | Abstract |
| Stil | Modern |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Poliamidă |
| Grosime | 0.4 cm |
| Lungime fir covor | Fără fir |
| Greutate | 0.95 kg |
| Tip de finisaj | Print digital |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Buclă (La nivel) |
| Seria | Fireball |
| Model | Abstract |
| Design | Glamour |
| Calitate | Back To School/Basic |
| Densitate | 950 g/m² |
| Densitatea materialului | Joasă |
| Caracteristici | Lavabil/antiderapant |
| Îngrijire | Spălare la 30°c/nu se stoarce/spălare la mașina de spălat/nu se freacă/nu se albește chimic |
| Material partea din spate | Piele |
| Compoziție țesătură | 100% Poliamidă |
| Producător | Vitaus |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

73,59 RON
Serviciu de masă 6 buc. din porțelan Purita – Bonami Essentials
Din porțelan, lăţime, înălţime

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

103,99 RON131,19 RON
Covor tip traversă verde deschis lavabil 52x200 cm Ricci Monet – Universal
Naproane de masă, din poliester, la bucată

81,38 RON
Scurgător de vase gri din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

177,82 RON189,17 RON
Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru

239,69 RON254,99 RON
Set găleată și mop 2în1 microfibre Ultramax XL Turbo - Vileda
Diametru

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

163,91 RON180,19 RON
Recipiente 24 buc. pentru alimente Fresco – Hermia
Pentru alimente, set de, din plastic

107,36 RON
Covoraș intrare Hanse Home Cozy Welcome 45x75 cm, negru
45×75 cm, textil, formă dreptunghiulară

90,5 RON
Suport pentru hârtie igienică argintiu din oțel cromat – Wenko
Diametru

333,05 RON
Cuvertură bej matlasată 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cm, înălţime, diametru




















