Recomandăm
Lustră Squid Lighting Kruva, înălțime 57 cm, negru
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 832,15 RON
- 19.04.2026 - 832,15 RON
- 20.02.2026 - 811,75 RON
- 16.02.2026 - 955 RON
- 14.02.2026 - 811,75 RON
- 13.02.2026 - 955 RON
- 16.01.2026 - 859 RON
- 07.11.2025 - 764 RON
- 31.10.2025 - 811,75 RON
- 28.10.2025 - 955 RON
- 25.10.2025 - 821,3 RON
- 23.10.2025 - 955 RON
- 01.06.2025 - 845 RON
- 27.05.2025 - 939 RON
- 23.05.2025 - 808 RON
- 02.05.2025 - 939 RON
- 30.03.2025 - 657 RON
- 18.12.2024 - 732 RON
- 10.12.2024 - 939 RON
- 06.12.2024 - 798 RON
- 03.12.2024 - 939 RON
- 14.11.2024 - 798,1 RON
- 06.11.2024 - 803,5 RON
- 03.11.2024 - 709 RON
- 29.10.2024 - 798 RON
- 28.10.2024 - 770 RON
- 27.10.2024 - 798 RON
- 27.10.2024 - 770 RON
- 26.10.2024 - 939 RON
- 16.10.2024 - 798 RON
- 09.10.2024 - 939 RON
- 27.09.2024 - 798 RON
- 25.09.2024 - 939 RON
- 18.09.2024 - 709 RON
- 17.09.2024 - 939 RON
- 13.09.2024 - 798 RON
- 30.08.2024 - 939 RON
- 28.08.2024 - 798 RON
- 30.04.2024 - 959 RON
- 26.04.2024 - 815 RON
- 18.04.2024 - 959 RON
- 17.04.2024 - 815 RON
- 16.04.2024 - 959 RON
- 15.04.2024 - 815 RON
- 01.04.2024 - 959 RON
- 29.03.2024 - 863 RON
- 19.03.2024 - 959 RON
- 14.03.2024 - 815 RON
- 10.03.2024 - 959 RON
- 08.03.2024 - 815 RON
- 06.03.2024 - 959 RON
- 02.03.2024 - 899 RON
- 01.03.2024 - 809 RON
- 27.02.2024 - 899 RON
- 22.02.2024 - 764 RON
Descrierea produsului
Soluțiile de iluminat de la Squid Lighting adaugă un plus de frumusețe și atractivitate oricărui interior. Inspiră-te din gama de corpuri de iluminat de la acest brand, care îți vor transforma locuința cu design-ul lor, oferindu-i flerul și aerul luxos după care tânjești. Notă: Gradul de protecție pentru acest corp de iluminat este IP40.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Instrucțiuni de instalare | Necesită instalare profesională |
| Material | Metal/sticlă |
| Putere energetică | 100 W |
| Număr becuri | 4 buc. |
| Tip dulie | E27 |
| Greutate | 1.922 kg |
| Diametru abajur | 15 cm |
| Înălțime | 57 cm |
| Lățime | 15 cm |
| Lungime | 92 cm |
| Bec inclus | Nu |
| Sursă de alimentare | Instalat permanent |
| Seria | Kruva |
| Design | Modern |
| Grad de protecție | IP40 |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă uscată |
| Material abajur | Sticlă |
| Material structură | Metal |
| Culoare | Negru |
| Producător | Squid Lighting |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Între 0,5 - 1 litru

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Suport pentru scurs vase Wenko Exclusive Duo
Diametru

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru

































