Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 675,75 RON
- 19.04.2026 - 675,75 RON
- 20.02.2026 - 650,25 RON
- 16.02.2026 - 765 RON
- 14.02.2026 - 650,25 RON
- 12.02.2026 - 765 RON
- 23.01.2026 - 650,25 RON
- 16.01.2026 - 665,55 RON
- 27.12.2025 - 730,15 RON
- 08.12.2025 - 695 RON
- 05.12.2025 - 730,15 RON
- 01.11.2025 - 730 RON
- 27.10.2025 - 790 RON
- 25.10.2025 - 738,74 RON
- 23.10.2025 - 859 RON
- 03.07.2025 - 844 RON
- 01.06.2025 - 717 RON
- 01.06.2025 - 844 RON
- 23.05.2025 - 717 RON
- 10.04.2025 - 701 RON
- 28.01.2025 - 864 RON
- 24.01.2025 - 734 RON
- 21.01.2025 - 864 RON
- 17.01.2025 - 760 RON
- 14.01.2025 - 864 RON
- 20.12.2024 - 734 RON
- 19.12.2024 - 864 RON
- 18.12.2024 - 674 RON
- 10.12.2024 - 864 RON
- 09.12.2024 - 708 RON
- 06.12.2024 - 734 RON
- 03.12.2024 - 864 RON
- 01.11.2024 - 779 RON
- 30.10.2024 - 864 RON
- 29.10.2024 - 708 RON
- 28.10.2024 - 734 RON
- 27.10.2024 - 708 RON
- 27.10.2024 - 734 RON
- 27.10.2024 - 708 RON
- 21.10.2024 - 864 RON
- 16.10.2024 - 734 RON
- 08.10.2024 - 864 RON
- 04.10.2024 - 734 RON
- 01.10.2024 - 864 RON
- 27.09.2024 - 734 RON
- 17.09.2024 - 864 RON
- 13.09.2024 - 734 RON
- 30.08.2024 - 864 RON
- 25.08.2024 - 734 RON
- 20.08.2024 - 864 RON
- 16.08.2024 - 734 RON
- 01.08.2024 - 864 RON
- 28.07.2024 - 734 RON
- 30.04.2024 - 864 RON
- 26.04.2024 - 734 RON
- 18.04.2024 - 864 RON
- 17.04.2024 - 734 RON
- 16.04.2024 - 864 RON
- 14.03.2024 - 734 RON
- 10.03.2024 - 864 RON
- 08.03.2024 - 734 RON
- 06.03.2024 - 864 RON
- 05.03.2024 - 834 RON
- 02.03.2024 - 699 RON
- 01.03.2024 - 629 RON
- 27.02.2024 - 699 RON
- 22.02.2024 - 594 RON
Descrierea produsului
Lampadar negru cu raft (înălțime 152 cm) Colette – Reality
Specificații
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Material | Metal |
| Putere energetică | 60 W |
| Număr becuri | 1 buc. |
| Tip dulie | E27 |
| Greutate | 2.9 kg |
| Diametru abajur | 40 cm |
| Înălțime | 152 cm |
| Caracteristici corp de iluminat | Cu raft |
| Bec inclus | Nu |
| Întrerupător | Pe cablu |
| Sursă de alimentare | Pe priză |
| Design | Modern |
| Grad de protecție | IP20 |
| Calitate | Extra |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă uscată |
| Producător | Reality |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Abajurul din fotografii pare să aibă o nuanță ușor rozalie, dar în realitate este mai degrabă bej. Cu toate acestea, lampa arată foarte bine. Doar pentru clarificare.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Suport pentru hârtie igienică auriu din oțel inoxidabil Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

Grătar pe cărbuni pentru masă Cattara Keg, ø 30 cm
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

Set boluri cu suport pentru câini din ceramică ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Boluri și cutii



































