Recomandăm
Lustră maro cu abajur din metal ø 34 cm Marrakesh – it's about RoMi
450,65 RON
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 450,65 RON
- 05.02.2026 - 450,65 RON
- 23.10.2025 - 422,48 RON
- 20.11.2024 - 908,6 RON
- 19.11.2024 - 1.069 RON
- 14.11.2024 - 909 RON
- 12.11.2024 - 1.069 RON
- 08.11.2024 - 909 RON
- 06.11.2024 - 1.069 RON
- 15.04.2024 - 559 RON
- 20.03.2024 - 529 RON
- 08.03.2024 - 679 RON
- 01.03.2024 - 719 RON
- 22.02.2024 - 679 RON
Descrierea produsului
Lustră maro cu abajur din metal ø 34 cm Marrakesh – it's about RoMi
Specificații
| Material | Metal |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Tip control | Întrerupător |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Abajur | Cu abajur |
| Culoare | Maro |
| Formă | Rotundă |
| Instrucțiuni de instalare | Necesită instalare profesională |
| Putere energetică | 40 W |
| Număr becuri | 1 buc. |
| Tip dulie | E27 |
| Greutate | 1 kg |
| Lungime cablu | 250 cm |
| Diametru abajur | 34 cm |
| Înălțime | 34 cm |
| Caracteristici corp de iluminat | Lungime reglabilă |
| Bec inclus | Nu |
| Sursă de alimentare | Instalat permanent |
| Design | Modern |
| Grad de protecție | IP20 |
| Calitate | Premium |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Material abajur | Metal |
| Material structură | Fier |
| Producător | It's about RoMi |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

116,44 RON
Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

48,44 RON52,79 RON
Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

103,69 RON
Termos pentru mâncare Termo – Orion

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

135,14 RON
Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

243,09 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

388,44 RON423,86 RON
Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

221,82 RON
Suport pentru hârtie igienică auriu din oțel inoxidabil Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

365,49 RON
Grătar pe cărbuni pentru masă Cattara Keg, ø 30 cm
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

95,07 RON
Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

49,29 RON
Set boluri cu suport pentru câini din ceramică ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Boluri și cutii



































