









Decorați-vă camera în stil scandinav. Brandul The Beds se mândrește cu produse de calitate din lemn masiv. Masa TV din gama Golo este realizată din stejar și tratată cu ulei. Este o piesă durabilă, care se potrivește cu restul interiorului.. Combinați mai multe produse din aceeași gamă.
| Produs în | PL |
|---|---|
| Înălțime picior | 20 cm |
| Capacitate de încărcare | 45 kg |
| Greutate | 55 kg |
| Înălțime | 42 cm |
| Lățime | 182 cm |
| Sistem de închidere | Soft close (închidere silențioasă) |
| Îngrijire | Se pot folosi uleiuri sau ceară pentru întreținerea lemnului/curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Placaj |
| Seria | Golo |
| Necesită asamblare | Nu |
| Design | Scandinav/modern |
| Calitate | Extra |
| Finisaj sertare | Tratat cu ulei |
| Material sertar | Stejar masiv |
| Finisaj rafturi | Tratat cu ulei |
| Caracteristici | Cu picioare/cu orificiu pentru cabluri/cu sertare |
| Culoarea picioare | Negru |
| Material picioare | Metal |
| Finisaj suprafață | Tratat cu ulei |
| Culoare lemn | Lemn de caramel |
| Decor | Stejar |
| Material structură | Lemn masiv de stejar |
| Material | Lemn masiv |
| Culoare | Culoare naturală |
| Producător | The Beds |
Recenzii ale utilizatorilor
Design frumos din lemn masiv, construcție robustă.

Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete

26×17×17 cm, cu capac, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac


55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suporturi pentru prosoape, din metal

Diametru

40×40 cm, decorativă, cu pene

Freestanding, diametru

Din metal

Între 0,5 - 1 litru

275×23×31 cm, de colț

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Diametru