


Dimensiuni 60×60×25 cm
Fotoliu puf pentru copii roșu Premium – Floriane Garden
| Lăţime: | 60 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 25 cm |
| Înălţime: | 60 cm |
| Culoare | Roșu |
|---|---|
| Produs în | TR |
| Greutate | 1.5 kg |
| Tip | Saci |
| Înălțime | 60 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Lungime | 25 cm |
| Volum | 90 l |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi/nu se expune direct intemperiilor |
| Umplutură | Granule polistiren |
| Design | Clasic |
| Calitate | Basic |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Material tapițerie | Poliester |
| Producător | Floriane Garden |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


25×17×17 cm, cu capac

18×49 cm, de perete, din plastic

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

7×8×47 cm, suspendat

132×240 cm

Din metal

Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

40×40 cm, cu pene, pătrată