Recomandăm
Masă TV albă 91x46 cm Edge by Hammel - Hammel Furniture
Dimensiuni 46×91×42 cm
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 3.662,65 RON
- 14.02.2026 - 3.662,65 RON
- 05.02.2026 - 4.309 RON
- 23.01.2026 - 3.662,65 RON
- 16.01.2026 - 3.748,83 RON
- 01.11.2025 - 3.662 RON
- 31.10.2025 - 3.662,65 RON
- 25.10.2025 - 3.705,74 RON
- 18.04.2024 - 3.790 RON
- 17.04.2024 - 3.221 RON
- 16.04.2024 - 3.790 RON
- 15.04.2024 - 3.221 RON
Descrierea produsului
Echipează-ți casa cu piese de calitate din gama Edge by Hammel. Masa TV este echipată cu uși rabatabile din material textil cu mecanism de deschidere prin împingere. Designul curat este completat de o gaură pentru cabluri în partea superioară și inferioară, care este prevăzută cu un capac. Ușa din țesătură acustică ascunde cablurile și dispozitivele electronice, lăsând în același timp să treacă tot sunetul și semnalul. Designul mesei TV vă permite să aveți totul ascuns într-un singur loc, într-un design elegant.
Dimensiuni
| Lăţime: | 91 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 42 cm |
| Înălţime: | 46 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Produs în | DK |
| Capacitate de încărcare | 20 kg |
| Greutate | 21.4 kg |
| Înălțime | 46 cm |
| Lățime | 91 cm |
| Sistem de închidere | Push to open |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Seria | Edge by Hammel |
| Necesită asamblare | Parțial |
| Design | Scandinav/modern |
| Calitate | Premium |
| Material ușă | Material textil |
| Caracteristici | Suspendat/cu uși |
| Finisaj suprafață | Lăcuit |
| Sistem de agățare | Nu |
| Producător | Hammel Furniture |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Între 0,5 - 1 litru

Raft de colț telescopic de colț pentru baie negru mat din bambus Dolcedo – Wenko
275×23×31 cm, de colț

Coș deșeuri Wenko Leman, 3L, negru
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru













