







Tacâmuri aurii din oțel inoxidabil 16 buc. Diseno – Mikasa
| Seturi | Da |
|---|---|
| Material | Oțel |
| Număr de piese | 16 piese |
| Număr piese | 16 buc. |
| Material tacâmuri | Oțel inoxidabil |
| Număr tacâmuri | 4x linguriță de ceai/4x furculiță/4x lingură/4x cuțit |
| Greutate | 0.75 kg |
| Înălțime | 26 cm |
| Lățime | 15 cm |
| Lungime | 5.5 cm |
| Calitate | Extra |
| Instrucțiuni | Adecvat pentru mașina de spălat vase/nu este adecvat utilizării în cuptorul cu microunde |
| Producător | Mikasa |
Recenzii ale utilizatorilor
Arată elegant
Un set de vase frumos și de calitate pentru mese de patru persoane. Nu îmi place foarte mult inscripția mărcii de pe suprafața de tăiere a cuțitului, care este vizibilă atunci când este așezat pe masă. În poze acest detaliu nu era prezent.
Recomand cu căldură.
Sunt frumoase, deosebite si elegante, cu design special.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro

Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete

26×17×17 cm, cu capac, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac


55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suporturi pentru prosoape, din metal

Diametru

40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

Freestanding, diametru

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Între 0,5 - 1 litru

Din metal

Diametru

200×300 cm, unicolor, din lână