Recomandăm
Comodă TV gri antracit-natural cu aspect de lemn de stejar 180x45 cm Otto – Teulat
Dimensiuni 45×180×40 cm
2.509 RON
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 2.509 RON
- 19.03.2026 - 2.509 RON
- 10.03.2026 - 2.510 RON
- 20.02.2026 - 2.370,65 RON
- 16.02.2026 - 2.789 RON
- 14.02.2026 - 2.370,65 RON
- 05.02.2026 - 2.789 RON
- 23.01.2026 - 2.370,65 RON
- 16.01.2026 - 2.426,43 RON
- 10.01.2026 - 2.510 RON
- 05.12.2025 - 2.370,65 RON
- 28.11.2025 - 2.231,2 RON
- 22.11.2025 - 2.370,65 RON
- 07.11.2025 - 2.231,2 RON
- 31.10.2025 - 2.370,65 RON
- 28.10.2025 - 2.789 RON
- 25.10.2025 - 2.398,54 RON
- 27.09.2024 - 2.286 RON
- 17.09.2024 - 2.690 RON
- 13.09.2024 - 2.286 RON
- 10.09.2024 - 2.690 RON
- 16.08.2024 - 2.159 RON
- 18.04.2024 - 2.690 RON
- 17.04.2024 - 2.286 RON
- 16.04.2024 - 2.690 RON
- 15.04.2024 - 2.286 RON
Descrierea produsului
Comodă TV gri antracit-natural cu aspect de lemn de stejar 180x45 cm Otto – Teulat
Dimensiuni
| Lăţime: | 180 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Înălţime: | 45 cm |
Specificații
| Decor | Stejar |
|---|---|
| Material | PAL |
| Produs în | PT |
| Înălțime picior | 19 cm |
| Capacitate de încărcare | 30 kg |
| Greutate | 49 kg |
| Înălțime | 45 cm |
| Lățime | 180 cm |
| Sistem de închidere | Soft close (închidere silențioasă)/push to open |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Otto |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern/scandinav |
| Calitate | Extra |
| Caracteristici | Cu uși/cu picioare/cu sertare/cu rafturi |
| Culoarea picioare | Gri închis |
| Material picioare | Metal |
| Finisaj suprafață | Lăcuit/furnir |
| Culoare lemn | Lemn deschis la culoare |
| Culoare | Gri antracit |
| Producător | Teulat |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

181,99 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

68,69 RON
Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

110,66 RON
Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

136,16 RON154,99 RON
Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Între 0,5 - 1 litru

370,18 RON
Raft de colț telescopic de colț pentru baie negru mat din bambus Dolcedo – Wenko
275×23×31 cm, de colț

73,63 RON
Coș deșeuri Wenko Leman, 3L, negru
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

177,82 RON189,17 RON
Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru


















