Recomandăm
Scaun de bar în culoare naturală din lemn de stejar (înălțime șezut 65 cm) Nora – Gazzda
Dimensiuni 68×44×37 cm
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 1.727 RON
- 23.10.2025 - 1.727 RON
- 07.06.2025 - 1.695 RON
- 23.05.2025 - 1.690 RON
- 26.03.2025 - 2.595 RON
- 19.01.2025 - 2.367 RON
- 18.04.2024 - 2.690 RON
- 17.04.2024 - 2.286 RON
- 16.04.2024 - 2.690 RON
- 15.04.2024 - 2.286 RON
Descrierea produsului
Piesele de mobilier de la Gazzda sunt fabricate din lemn de stejar - unul din cele mai căutate și de top soiuri de lemn. Recunoscut pentru durabilitate, duritate și rezistență, are și o plăcută culoare lejeră, completată de textura mătăsoasă.
Dimensiuni
| Lăţime: | 44 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 37 cm |
| Înălţime: | 68 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Decor | Stejar |
| Material | Lemn |
| Tip picioare | Patru picioare |
| Tip | Netapițat |
| Produs în | BA |
| Lățime șezut | 44 cm |
| Adâncime șezut | 36 cm |
| Înălțime șezut | 65 cm |
| Înălțime picior | 65 cm |
| Capacitate de încărcare | 130 kg |
| Greutate | 5.65 kg |
| Înălțime | 68 cm |
| Lățime | 44 cm |
| Îngrijire | Se pot folosi uleiuri sau ceară pentru întreținerea lemnului/curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Certificări și standarde îndeplinite | FSC 100% |
| Seria | Nora |
| Necesită asamblare | Nu |
| Design | Modern/scandinav |
| Calitate | Premium |
| Culoarea picioare | Lemn culoare deschisă |
| Material picioare | Lemn masiv de stejar |
| Finisaj suprafață | Acoperit cu pulbere/tratat cu ulei |
| Culoare lemn | Lemn decolorat |
| Material structură | Lemn masiv de stejar |
| Producător | Gazzda |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Suport pentru hârtie igienică auriu din oțel inoxidabil Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Grătar pe cărbuni pentru masă Cattara Keg, ø 30 cm
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată
























