Recomandăm
Comodă TV bej-crem 180x56 cm Nube – Teulat
Dimensiuni 56×180×40 cm
2.600,15 RON
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 2.600,15 RON
- 20.02.2026 - 2.600,15 RON
- 16.02.2026 - 3.059 RON
- 12.02.2026 - 2.508 RON
- 23.01.2026 - 2.507 RON
- 16.01.2026 - 2.508 RON
- 10.01.2026 - 2.753 RON
- 05.12.2025 - 2.600,15 RON
- 28.11.2025 - 2.936 RON
- 14.11.2025 - 2.600,15 RON
- 11.11.2025 - 3.059 RON
- 07.11.2025 - 2.447,2 RON
- 04.11.2025 - 3.059 RON
- 31.10.2025 - 2.600,15 RON
- 28.10.2025 - 3.059 RON
- 25.10.2025 - 2.630,74 RON
- 23.10.2025 - 3.059 RON
- 18.04.2024 - 2.999 RON
- 17.04.2024 - 2.549 RON
- 16.04.2024 - 2.999 RON
- 15.04.2024 - 2.549 RON
Descrierea produsului
Bine de știut: culoarea are o nuanță ușor verzuie.
Dimensiuni
| Lăţime: | 180 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Înălţime: | 56 cm |
Specificații
| Suprafață | Mată |
|---|---|
| Material | PAL |
| Culoare | Bej |
| Produs în | CN |
| Înălțime picior | 20.4 cm |
| Capacitate de încărcare | 30 kg |
| Greutate | 52.5 kg |
| Înălțime | 56 cm |
| Lățime | 180 cm |
| Sistem de închidere | Push to open |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Nube |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Scandinav/modern |
| Calitate | Extra |
| Caracteristici | Cu sertare/cu orificiu pentru cabluri/cu picioare/cu rafturi/cu ușă glisantă |
| Culoarea picioare | Gri deschis |
| Material picioare | Metal |
| Finisaj suprafață | Melamină/email |
| Producător | Teulat |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

181,99 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

68,69 RON
Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

110,66 RON
Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

136,16 RON154,99 RON
Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Între 0,5 - 1 litru

370,18 RON
Raft de colț telescopic de colț pentru baie negru mat din bambus Dolcedo – Wenko
275×23×31 cm, de colț

73,63 RON
Coș deșeuri Wenko Leman, 3L, negru
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

177,82 RON189,17 RON
Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru



















