Recomandăm
Masă TV gri închis 140x56 cm Corvo - Teulat
Dimensiuni 56×140×40 cm
1.775,65 RON
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 1.775,65 RON
- 19.04.2026 - 1.775,65 RON
- 19.03.2026 - 1.734 RON
- 10.03.2026 - 1.736 RON
- 14.02.2026 - 1.639,65 RON
- 05.02.2026 - 1.929 RON
- 26.01.2026 - 1.555 RON
- 23.01.2026 - 1.638 RON
- 16.01.2026 - 1.639 RON
- 10.01.2026 - 1.736 RON
- 01.11.2025 - 1.639 RON
- 31.10.2025 - 1.639,65 RON
- 25.10.2025 - 1.658,94 RON
- 17.01.2025 - 1.663 RON
- 18.04.2024 - 1.890 RON
- 17.04.2024 - 1.606 RON
- 16.04.2024 - 1.890 RON
- 15.04.2024 - 1.606 RON
Descrierea produsului
Masă TV gri închis 140x56 cm Corvo - Teulat
Dimensiuni
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Înălţime: | 56 cm |
Specificații
| Decor | Stejar |
|---|---|
| Material | PAL |
| Produs în | CN |
| Înălțime picior | 20 cm |
| Capacitate de încărcare | 50 kg |
| Greutate | 45 kg |
| Înălțime | 56 cm |
| Lățime | 140 cm |
| Sistem de închidere | Push to open |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Seria | Corvo |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Scandinav/modern |
| Calitate | Extra |
| Finisaj ușă | Lăcuit |
| Material ușă | MDF |
| Finisaj sertare | Lăcuit |
| Material sertar | MDF |
| Finisaj rafturi | Lăcuit |
| Material raft | MDF |
| Caracteristici | Cu rafturi/cu picioare/cu uși/cu sertare |
| Culoarea picioare | Gri închis |
| Material picioare | Lemn masiv de pin |
| Finisaj suprafață | Lăcuit/furnir |
| Culoare lemn | Lemn deschis la culoare |
| Material structură | MDF |
| Culoare | Gri închis |
| Producător | Teulat |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

181,99 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

68,69 RON
Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

110,66 RON
Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

136,16 RON154,99 RON
Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Între 0,5 - 1 litru

249,39 RON
Capac WC 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Din lemn, clasic, înălţime

324,38 RON
Veioză crem/aurie cu abajur textil (înălțime 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
De birou, pentru noptiere, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri

148,89 RON
Organizator verde pentru documente din carton Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Diametru
















