Recomandăm
Masă TV bej/în culoare naturală cu aspect de lemn de stejar 140x40 cm Audacious – UMAGE
Dimensiuni 40×140×46 cm
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 4.648,65 RON
- 19.04.2026 - 4.648,65 RON
- 20.02.2026 - 4.580,65 RON
- 16.02.2026 - 5.389 RON
- 14.02.2026 - 4.580,65 RON
- 05.02.2026 - 5.389 RON
- 23.01.2026 - 4.580,65 RON
- 16.01.2026 - 4.688,43 RON
- 01.11.2025 - 4.580 RON
- 31.10.2025 - 4.580,65 RON
- 25.10.2025 - 4.634,54 RON
- 18.04.2024 - 4.990 RON
- 17.04.2024 - 4.241 RON
- 16.04.2024 - 4.990 RON
- 15.04.2024 - 4.241 RON
Descrierea produsului
Masa TV Audacious de la UMAGE are uși glisante care vă permit să expuneți piesele depozitate pentru a fi admirate sau să le țineți perfect ascunse. Cu toate acestea, utilizarea sa nu se termină doar în camera de zi. Nu vă fie teamă să o amplasați nici pe hol, unde poate fi combinată cu această pernă de scaun pentru a o transforma într-o bancă cu spațiu amplu de depozitare. Designerul din spatele întregului design este Jonas Søndergaard.
Dimensiuni
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 46 cm |
| Înălţime: | 40 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Decor | Stejar |
| Culoare | Bej |
| Produs în | VN |
| Înălțime picior | 19 cm |
| Greutate | 17 kg |
| Înălțime | 40 cm |
| Lățime | 140 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul mânerelor | Piele naturală |
| Seria | Audacious |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Scandinav/retro |
| Calitate | Premium |
| Material ușă | Material textil |
| Caracteristici | Cu ușă glisantă/cu orificiu pentru cabluri/cu picioare/cu bancă |
| Material picioare | Lemn masiv de stejar |
| Finisaj suprafață | Furnir |
| Culoare lemn | Lemn deschis la culoare |
| Material | MDF/textil |
| Producător | UMAGE |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Între 0,5 - 1 litru

Raft de colț telescopic de colț pentru baie negru mat din bambus Dolcedo – Wenko
275×23×31 cm, de colț

Coș deșeuri Wenko Leman, 3L, negru
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru















