










Dimensiuni 50×90 cm
Prosoapele din colecția Retro impresionează prin aspectul lor distinctiv și alegerea culorilor inspirate din anii '80. În același timp, acestea sunt țesute exclusiv din fibre de bumbac organic , care sunt cultivate fără utilizarea de substanțe chimice dăunătoare. Astfel, acestea vă vor oferi o moliciune excepțională, chiar și după multe spălări.
| Lăţime: | 50 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 90 cm |
| Culoare | Albastru |
|---|---|
| Compoziție și tip de material | Bumbac organic |
| Dimensiune | 1x prosop mediu (50x90) |
| Tip | Frotir |
| Greutate | 0.26 kg |
| Lățime | 50 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Seria | RETRO |
| Model | Zaruri/geometric |
| Calitate | Premium |
| Densitate | 540 g/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Îngrijire | Spălare la 60°c/nu se folosește balsam de rufe/spălare la mașina de spălat |
| Compoziție țesătură | 100% bumbac |
| Producător | Mette Ditmer Denmark |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


25×17×17 cm, cu capac

18×49 cm, de perete, din plastic

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

7×8×47 cm, suspendat

Din metal

132×240 cm

Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

40×40 cm, cu pene, pătrată