Recomandăm
Comodă din lemn masiv de stejar cu 3 sertare Gazzda Fawn
10.114,15 RON
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 10.114,15 RON
- 19.04.2026 - 10.114,15 RON
- 20.02.2026 - 9.944,15 RON
- 16.02.2026 - 11.699 RON
- 14.02.2026 - 9.944,15 RON
- 12.02.2026 - 11.699 RON
- 23.01.2026 - 9.944,15 RON
- 16.01.2026 - 10.178,13 RON
- 05.12.2025 - 9.145,15 RON
- 28.11.2025 - 9.143 RON
- 22.11.2025 - 9.144 RON
- 01.11.2025 - 9.145 RON
- 31.10.2025 - 9.145,15 RON
- 25.10.2025 - 9.252,74 RON
- 18.04.2024 - 10.490 RON
- 17.04.2024 - 8.916 RON
- 16.04.2024 - 10.490 RON
- 15.04.2024 - 8.916 RON
Descrierea produsului
Gazzda este un brand fondat în 2013, la Sarajevo, cu scopul de a crea mobilier cu design atempora, care va transorma casa dvs. într-un loc mai frumos, primitor și mai aerisit.
Specificații
| Tip | Cu sertare, Combinate |
|---|---|
| Stil | Modern, Scandinav |
| Suprafață | Mată |
| Sistem de deschidere | Clasic - cu balamale |
| Formă | Dreaptă |
| Culoare | Bej |
| Material | Lemn masiv |
| Picioare | Fără picioare |
| Produs în | BA |
| Înălțime picior | 20 cm |
| Capacitate de încărcare | 40 kg |
| Greutate | 48.2 kg |
| Înălțime | 90 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Sistem de închidere | Soft close (închidere silențioasă) |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi/se pot folosi uleiuri sau ceară pentru întreținerea lemnului |
| Materialul părții din spate | Lemn masiv |
| Certificări și standarde îndeplinite | FSC 100% |
| Seria | Fawn |
| Necesită asamblare | Nu |
| Design | Scandinav |
| Calitate | Premium |
| Caracteristici | Cu sertare/cu picioare |
| Culoarea picioare | Lemn culoare deschisă |
| Material picioare | Lemn masiv de stejar |
| Finisaj suprafață | Tratat cu ulei |
| Culoare lemn | Lemn decolorat |
| Decor | Stejar |
| Material structură | Lemn masiv de stejar |
| Producător | Gazzda |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

775 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

100,32 RON118,14 RON
Covorașe de baie gri/taupe 2 buc. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cm, de baie, în set

95,07 RON
Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

233,11 RON247,99 RON
Mop cu găleată H2PrO – Vileda
Diametru

236,62 RON
Suport pentru scurs vase Wenko Exclusive Duo
Diametru

73,63 RON
Coș deșeuri Wenko Leman, 3L, negru
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

271,17 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri închis Emily – Keter
58×118×45 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

186,56 RON
Coș de gunoi argintiu cu pedală din plastic 45 l Chic Bin – KIS
60×44×29 cm, din plastic, pentru deșeuri mixte






















