








Comodă TV bej-natural cu aspect de lemn de stejar 180x45 cm Otto – Teulat
| Produs în | PT |
|---|---|
| Înălțime picior | 19 cm |
| Capacitate de încărcare | 30 kg |
| Greutate | 49 kg |
| Înălțime | 45 cm |
| Lățime | 180 cm |
| Sistem de închidere | Push to open /soft close (închidere silențioasă) |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Otto |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern/scandinav |
| Calitate | Extra |
| Caracteristici | Cu uși/cu rafturi/cu picioare/cu sertare |
| Culoarea picioare | Gri deschis |
| Material picioare | Metal |
| Finisaj suprafață | Furnir/lăcuit |
| Culoare lemn | Lemn deschis la culoare |
| Decor | Stejar |
| Material | MDF |
| Culoare | Bej |
| Producător | Teulat |

Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete

26×17×17 cm, cu capac, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac


55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suporturi pentru prosoape, din metal

Diametru

40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

Freestanding, diametru

Din metal

Între 0,5 - 1 litru

Din lemn, clasic, înălţime

De birou, pentru noptiere, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri

Diametru