


Dimensiuni 60×120 cm
Perdele maro deschis 2 buc. 60x120 cm Karla – douceur d'intérieur
| Lăţime: | 60 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 120 cm |
| Aspect | Voal |
|---|---|
| Sistem de prindere | Mecanism cu tijă/bare |
| Diametrul maxim al galeriei | 3.8 cm |
| Număr piese | 2 buc. |
| Compoziție și tip de material | Voal |
| Greutate | 0.22 kg |
| Lățime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Design | Romantic/boho |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | Neadecvat pentru uscător /spălare la 30°c/nu se calcă |
| Tipul fixării | Cu inele |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Culoare | Maro deschis |
| Producător | Douceur d'intérieur |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


25×17×17 cm, cu capac

18×49 cm, de perete, din plastic

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

7×8×47 cm, suspendat

132×240 cm

Din metal

Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

40×40 cm, cu pene, pătrată