



Pernă decorativă din catifea 30x50 cm Evie – douceur d'intérieur
| Compoziție și tip de material | Catifea |
|---|---|
| Formă | Dreptunghiulară |
| Caracteristicile feței de pernă | Detașabilă |
| Greutate | 0.38 kg |
| Conține umplutură | Cu umplutură |
| Lățime | 50 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Dimensiuni pernă | 30x50 |
| Sistem de închidere față de pernă | Prin fermoar |
| Model | Ornamental |
| Design | Glamour |
| Calitate | Basic |
| Umplutură | Fibră de poliester |
| Îngrijire | Nu se albește chimic/nu se calcă/neadecvat pentru uscător /spălare la 30°c |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Producător | Douceur d'intérieur |

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete

26×17×17 cm, cu capac, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac


26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Diametru

Freestanding, diametru

40×40 cm, decorativă, cu pene

Din metal

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

160×235 cm, clasic, dreptunghiular

Cu priză, freestanding, diametru

8×30×11 cm, dreaptă, diametru