



Dimensiuni 140×240 cm
Perdea gri antracit 140x240 cm Melusine – douceur d'intérieur
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 240 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Aspect | Voal |
| Tip prindere | Vitraj |
| Margine inferioară | Dreaptă |
| Tip | Francez |
| Diametrul maxim al galeriei | 3.8 cm |
| Sistem de prindere | Bare/mecanism cu tijă |
| Numărul de bucăți în pachet | 1 buc. |
| Compoziție și tip de material | Voal |
| Greutate | 0.35 kg |
| Lățime | 140 cm |
| Lungime | 240 cm |
| Model | Cu buline/în relief |
| Design | Modern |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | Spălare la 30°c/neadecvat pentru uscător |
| Tipul fixării | Cu ochiuri |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Producător | Douceur d'intérieur |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


25×17×17 cm, cu capac

18×49 cm, de perete, din plastic

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

7×8×47 cm, suspendat

Din metal

132×240 cm

Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

40×40 cm, cu pene, pătrată