Recomandăm
Set TV în culoare naturală cu aspect de lemn de stejar 264x88 cm Modulair – vtwonen
Dimensiuni 88×264×40 cm
9.990,9 RON
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 9.990,9 RON
- 19.04.2026 - 9.990,9 RON
- 23.01.2026 - 9.547,2 RON
- 16.01.2026 - 9.771,84 RON
- 07.11.2025 - 8.985,6 RON
- 31.10.2025 - 9.547,2 RON
- 25.10.2025 - 9.659,52 RON
- 26.06.2025 - 11.034 RON
- 20.06.2025 - 9.158 RON
- 01.11.2024 - 9.519 RON
- 30.10.2024 - 11.190 RON
- 29.10.2024 - 9.176 RON
- 28.10.2024 - 9.511 RON
- 28.10.2024 - 9.176 RON
- 28.10.2024 - 9.511 RON
- 27.10.2024 - 9.176 RON
- 27.10.2024 - 9.511 RON
- 21.10.2024 - 11.190 RON
- 16.10.2024 - 9.511 RON
- 09.10.2024 - 11.190 RON
- 27.09.2024 - 9.511 RON
- 17.09.2024 - 11.190 RON
- 13.09.2024 - 9.511 RON
- 30.08.2024 - 11.190 RON
- 25.08.2024 - 9.511 RON
- 20.08.2024 - 11.190 RON
- 16.08.2024 - 9.511 RON
Descrierea produsului
Set TV în culoare naturală cu aspect de lemn de stejar 264x88 cm Modulair – vtwonen
Dimensiuni
| Lăţime: | 264 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Înălţime: | 88 cm |
Specificații
| Suprafață | Mată |
|---|---|
| Decor | Stejar |
| Culoare | Maro |
| Tip | Set TV |
| Produs în | NL |
| Capacitate de încărcare | 360 kg |
| Greutate | 138 kg |
| Înălțime | 88 cm |
| Lățime | 264 cm |
| Sistem de închidere | Push to open |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Modulair |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Scandinav/rustic/modern |
| Calitate | Extra |
| Caracteristici | Cu uși/cu orificiu pentru cabluri/cu rafturi |
| Finisaj suprafață | Furnir |
| Culoare lemn | Lemn de caramel |
| Material | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Producător | Vtwonen |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

181,99 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

68,69 RON
Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

110,66 RON
Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

136,16 RON154,99 RON
Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Între 0,5 - 1 litru

370,18 RON
Raft de colț telescopic de colț pentru baie negru mat din bambus Dolcedo – Wenko
275×23×31 cm, de colț

73,63 RON
Coș deșeuri Wenko Leman, 3L, negru
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

177,82 RON189,17 RON
Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru



















