





Dimensiuni 8×150×20 cm
Bine de știut: adâncimea raftului în sine (fără spate) este de 18 cm.
| Lăţime: | 150 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 20 cm |
| Înălţime: | 8 cm |
| Suprafață | Mată |
|---|---|
| Decor | Stejar |
| Formă | Drepte |
| Material | Lemn masiv |
| Produs în | RS |
| Greutate | 6.9 kg |
| Înălțime | 8 cm |
| Lățime | 150 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Certificări și standarde îndeplinite | FSC 100% |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Rustic/modern |
| Calitate | Extra |
| Finisaj suprafață | Tratat cu ulei |
| Culoare lemn | Lemn deschis la culoare |
| Tipul fixării | Cuie/șuruburi |
| Sistem de agățare | Nu |
| Producător | Interia Home & Living |

Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete

26×17×17 cm, cu capac, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac


55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suporturi pentru prosoape, din metal

Diametru

40×40 cm, decorativă, cu pene

Freestanding, diametru

Din metal

Între 0,5 - 1 litru

Din lemn, clasic, înălţime

De birou, pentru noptiere, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri

Diametru