







Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 231 RON până la 330 RON:
Acum este un moment bun pentru a cumpăra, prețul este în prezent cu 33,86 RON mai mic decât media.
Vezi istoricul prețurilorPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă modernă, ideală pentru utilizare interior și exterior (IP44). Bateria se încarcă prin cablul USB de 1 m inclus. Decorațiune exterioară unică care creează o atmosferă plăcută și primitoare. Luminozitate reglabilă în 3 trepte cu un comutator pe corpul lămpii (100 % = 300 lm 4 h, 70 % = 200 lm 6 h, 30 % = 100 lm 12 h). Bateria integrată oferă până la 12 h de autonomie (în funcție de modul ales). Timp de încărcare: 3 h. Baterie litiu-ion 18650 integrată, capacitate 2200 mAh.
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Capacitate | 2200 mAh |
| Funcție | Reîncărcabil/Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | USB |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 2,8 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 2,8 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 25 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 300 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Durata de viață a bateriei | 12 h |
| Tensiune | 3,7 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 2,8 W |
| Tip | Lampă de masă/Lampă de exterior |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor/Foisor |
| Stil | Altele |
| Series | ELLEN Nordlux, MIRANO Nordlux |
| Producător | Nordlux |

Freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din plastic
În stocLivrare gratuită

- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, din metal
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din plastic
În stocLivrare gratuită

De perete, de 230V
În stoc
De perete
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită


Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită