Recomandăm
2.090,15 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 2.090,15 RON
- 19.04.2026 - 2.090,15 RON
- 20.02.2026 - 1.962,65 RON
- 16.02.2026 - 2.309 RON
- 14.02.2026 - 1.962,65 RON
- 12.02.2026 - 2.309 RON
- 23.01.2026 - 1.962,65 RON
- 22.01.2026 - 1.962 RON
- 10.01.2026 - 2.078 RON
- 05.12.2025 - 1.962,65 RON
- 01.12.2025 - 1.847,2 RON
- 01.11.2025 - 1.962 RON
- 27.10.2025 - 2.048 RON
- 25.10.2025 - 1.985,74 RON
- 23.10.2025 - 2.309 RON
- 10.06.2025 - 2.159 RON
- 07.06.2025 - 1.857 RON
- 24.01.2025 - 1.937 RON
- 21.01.2025 - 2.279 RON
- 17.01.2025 - 2.006 RON
- 05.01.2025 - 2.279 RON
- 27.12.2024 - 1.937 RON
- 24.12.2024 - 2.279 RON
- 20.12.2024 - 1.937 RON
- 03.11.2024 - 2.279 RON
Descrierea produsului
Scaune de bar bej 2 buc. (înălțime șezut 65 cm) Alison – Rowico
Dimensiuni
| Lăţime: | 48 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 54 cm |
| Înălţime: | 96 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Seturi | Da |
| Culoare | Bej |
| Produs în | CN |
| Tip | Tapițat |
| Număr piese | 2 buc. |
| Lățime șezut | 38 cm |
| Adâncime șezut | 41 cm |
| Înălțime șezut | 65 cm |
| Capacitate de încărcare | 110 kg |
| Greutate | 7.5 kg |
| Înălțime | 96 cm |
| Lățime | 48 cm |
| Caracteristici | Rotativ |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Alison |
| Necesită asamblare | Parțial |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra |
| Culoarea picioare | Negru |
| Material picioare | Metal |
| Finisaj suprafață | Acoperit cu pulbere |
| Material | Metal/capitonat |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Martindale | 25000 martindale |
| Material tapițerie | Material textil |
| Producător | Rowico |
Recenzii
5.01 evaluare
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Culoarea este puțin mai închisă decât în fotografie. Scaunele sunt foarte confortabile, asamblarea a decurs fără probleme.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

116,44 RON
Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

48,44 RON52,79 RON
Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

103,69 RON
Termos pentru mâncare Termo – Orion

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

135,14 RON
Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

243,09 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

388,44 RON423,86 RON
Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

221,82 RON
Suport pentru hârtie igienică auriu din oțel inoxidabil Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

275,99 RON
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

365,49 RON
Grătar pe cărbuni pentru masă Cattara Keg, ø 30 cm
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată






















